Hotel club Trio

ubytovanie Ostrava
 

*** Hotel club Trio / ubytovanie Ostrava

Hotel Ostrava club Trio
Ubytovanie v Ostrave:
Novo zrekonštruovaný hotel TRIO sa nachádza v centre Ostravy - priamo v centre zábavnej zóny Stodolní.

Hotel Trio club Ostrava ubytovanie:
Kapacita ubytovania v hoteli Trio v Ostrave je 12 izieb so 30ti lôžkami. Vybrať si môžete zo 7 dvojposteľových izieb typu štandard a nadštandard, 3 izby sú trojlôžkové a 1 izba je štvorlôžková. Je tu tiež 1 dvojlôžkový apartmán. Možnosť prísteliek.

Club Hotel ubytovanie TRIO Ostrava Stodolní služby:
V prízemí hotela Trio je recepcia s denným barom a nočnou recepciou s ostrahou. V dennom bare sa podávajú raňajky a obedy formou denného menu alebo z ponuky jedálneho lístka. Personál recepcie Vám ochotne zabezpečí možnosť parkovania na parkovisku priamo pred hotelom. Ďalej je k dispozícii hotelové taxi a ďalšie služby. Pripojenie na internet.

Ostrava ubytovanie hotel club Trio Reštaurácia:
V prízemí a suteréne hotela sa nachádza priestranný Music Club s reštauráciou s bohato zásobeným barom, príjemným posedením a tanečným parketom. V piatok a sobotu sa tu konajú pravidelné diskotéky.

Hotel Club Trio ubytovanie Ostrava Vinotéka:
V novo otvorenej vinotéke "Lechovice" nájdete nielen príjemne posedenie, ale môžete tu stráviť príjemné chvíle s ochutnávkou vín.
 
Trio Hotel ubytovanie Club Ostrava konferencie:
V ponúke je aj možnosť prenájmu časti alebo celej reštaurácie a clubu pre organizovanie firemných osláv, večierkov, školení apod.

Stodolní Ostrava ubytovanie Hotel TRIO zábava aktivity:
Stodolní je ulica, ktorá nikdy nespí. Tak ako Praha má svoje Hradčany a Brno Petrov, tým je pre Ostravu ulica Stodolní. Stodolní je centrom zábavy s množstvom zábavných klubov, kaviarní a reštaurácií, a návštevníci nočnej Ostravy väčšinou končí práve tu. Každý si tu príde na svoje - pokojné posedenie, divoká zábava, hudobné kluby alebo pre tancechtivých tanečný parket.
Hotel Ostrava club Trio - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ostrava club Trio - možnosť pripojenia na internetHotel Ostrava club Trio - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ostrava club Trio - hotel má reštauráciuHotel Ostrava club Trio - hotel má vináreňHotel Ostrava club Trio - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava club Trio - akceptuje creditné karty VISAHotel Ostrava club Trio - akceptuje creditné karty JCBHotel Ostrava club Trio - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ostrava club Trio -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaHotel Ostrava club Trio - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ostrava club Trio - Izby s vlastnou toaletouHotel Ostrava club Trio - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: